Nikon Imaging | Latvija | Europe

04-09-2019

ĀRPUS RĀMJIEM: NIKON IEPAZĪSTINA AR NIKKOR Z 24MM F/1.8 S PLATLEŅĶA OBJEKTĪVU

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 4. septembris: Nikon vēl vairāk paplašina f/1,8 bezspoguļa fiksēta fokusa objektīvu klāstu ar NIKKOR Z 24mm f/1.8 S. Ar uzlaboto optiku, izcilo tuvplāna sniegumu un hermētisko blīvi pret laikapstākļu iedarbību šis pilna kadra objektīvs piedāvā reālu daudzpusību. Tas vienlīdz labi tver neticamas detaļas dažādās situācijās, gan fotografējot šaurās telpās, gan plašas ainavas un pilsētas skatu panorāmas.

Šis ātri fokusējošais 24 mm fiksēta fokusa objektīvs nodrošina izcilu asumu no vienas malas līdz otrai pat tad, ja uzņemat ar visplašāko apertūras atvērumu f/1,8. Minimālais fokusa attālums, kas ir 0,25 m, ļauj lietotājam pilnībā kontrolēt kadru no tuvplāna līdz bezgalībai. Izplūduma efekts piešķir uzņemtajiem attēliem gludu un dabisku izskatu, un objektīva uzplaiksnījums, kas ir kopīgs platleņķa objektīviem, tiek efektīvi novērsts pat pretgaismas apstākļos.

Pilna kadra NIKKOR Z 24mm f/1.8 S ir labi piemērots arī video uzņemšanai. Video veidotāji var veikt videoierakstu ar satriecoši seklu asuma dziļumu. Un objektīva sabalansētā perspektīva der gan pilnas ainas uzņemšanai, gan intervijas filmēšanai šaurā interjerā.

Dirks Jaspers (Dirk Jasper), Nikon Europe produktu menedžeris, komentē: "NIKKOR Z 24mm f/1.8 S sniedz Nikon Z fotogrāfiem brīvību strādāt ar pieejamo gaismu praktiski jebkurā situācijā. Plus tā tuvā fokusēšanas veiktspēja ir izcila: asums ir neticams pat tad, ja jūs fokusējat objektīvu uz tuviem priekšmetiem vai objekta detaļām. "

Galveno funkciju kopsavilkums

F/1,8 platleņķa NIKKOR Z fiksēta fokusa objektīvs: īpaši ass no malas līdz malai un izcils vājā apgaismojumā, šis 24 mm objektīvs tver visas sižeta detaļas ar reālistisku precizitāti.
S līnija: nākamās dimensijas optiskais dizains Nikon pretatspīduma nanokristālu pārklājums ievērojami samazina dubultošanos un uzplaiksnījumu, lai iegūtu skaidrākus attēlus. Ērta un klusa objektīvu multifokusēšanas sistēma
Nepārspēts tuvplāns: minimālais fokusa attālums 0,25 m ļauj jums kontrolēt kadru no tuvplāna līdz bezgalībai. Attēla asums tuvplānam ir nepārspējams, salīdzinot ar šāda fokusa garuma objektīviem.
Hermētiska blīve pret laikapstākļu iedarbību: visas objektīva stobra kustīgās daļas ir noblīvētas pret putekļiem un ūdens pilieniem.
Lieliska filmām: gandrīz bez skaņas AF ļauj pilnībā izbaudīt visklusāko brīdi. Ar vadības gredzena palīdzību var klusi regulēt apertūras atvērumu un koriģēt ekspozīciju. Savukārt, ja filmējat ar manuālo fokusu, varat to izmantot fokusēšanai.