Nikon Imaging | Latvija | Europe

10-09-2019

NIKON Z 6 PAMATA VIDEO KOMPLEKTS: KUR SĀKAS VIDEO UZŅEMŠANA AR BEZSPOGUĻA KAMERU

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 10. septembris: Nikon šodien iepazīstina ar savu pirmo bezspoguļa video uzņemšanas komplektu, kas paredzēts gan profesionāļiem, gan satura veidotājiem – Nikon Z 6 pamata video komplektu. Tas ir izstrādāts, paturot prātā brīvību un nodrošinot visus nepieciešamos rīkus ātrai video uzņemšanas sākšanai ar visiem galvenajiem instrumentiem augstas kvalitātes video uzņemšanai. Atstājot filmu veidotājiem iespēju pielāgot citus komponentus atbilstoši viņu personiskajām vēlmēm, tas ļauj izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem par aprīkojumu.

Komplektā ietilpst Nikon Z 6 bezspoguļa kamera un FTZ savienojuma adapteris, kas ļauj nemanāmi integrēties ar plašu F savienojuma NIKKOR objektīvu klāstu, piedāvājot pilna kadra īpaši augstas kvalitātes 4K video ar augstu bitu ātrumu. Kamerā iebūvētā piecu asu optiskā vibrāciju samazināšanas funkcija sadarbojas ar elektronisko vibrāciju samazināšanas sistēmu, lai sniegtu izcilus attēlus, un Atomos atklātais protokols tiek atbalstīts, lai nodrošinātu iekļautā Atomos Ninja V nevainojamu integrāciju. Aparātprogrammatūras atjaunināšana, kas tiks izlaista šogad vēlāk, atbalstīs Apple ProRes RAW ierakstīšanu no kameras RAW izvades, izmantojot Atomos Ninja V, nodrošinot maksimālu elastību izlīdzināšanā. SmallRig ātrās atbrīvošanas kameras rāmim ir augšpusē uzstādīts rokturis vienmērīgākiem kustīgajiem kadriem un vieglākai izsekošanai.

Izlaižot šo neatkarīgajam filmu veidotājam ārkārtīgi svarīgo pamata komplektu, Nikon piedāvā lētu risinājumu ar nelielu pēdas nospiedumu, bet milzīgu ietekmi. Elastība ir iebūvēta jau pašā sākumā, tāpēc ar papildu aprīkojumu to var pielāgot jebkuram video uzņemšanas stilam.

Apkopojot jaunā komplekta pievilcību, Nikon Europe BV produktu mārketinga vadītājs Dirks Džaspers (Dirk Jasper) sacīja: "Ar Z 6 pamata video komplektu Nikon sniedz ilgi gaidīto risinājumu pieredzējušiem un profesionāliem video veidotājiem, kuri vēlas izmantot priekšrocības, ko sniedz Nikon Z 6 augsta līmeņa video iespējas. Tā kā tas koncentrējas uz videogrāfu pamatvajadzībām un ir bez liekiem piederumiem, tas ir ideāls sākuma komplekts, lai veidotu personīgo video darbplūsmu ar Nikon, un tam ir priekšrocība – mūsu drīzumā izlaižamā RAW ierakstīšanas iespēja, padarot to par drošu ieguldījumu nākotnē."

Z 6 pamata video komplekts tagad ir pieejams iepriekšējai pasūtīšanai, un to sāks piegādāt no septembra vidus.

KAS IR IEKĻAUTS?

Nikon Z 6 kameras korpuss: 24,5 MP, 100-51200 ISO, 4K video ar pilnu pikseļu rādījumu, kas samazināts no 6K, līdz 120 kadri/s FHD, 10 bitu N-Log un laika koda izvade, 8 bitu iekšējs ieraksts ar ātrumu līdz 144Mbps, kamerā iebūvēta lēnā atskaņošana un intervāla iespējas.

Nikon FTZ savienojuma adapteris : ļauj izmantot NIKKOR F savienojuma objektīvus, nezaudējot kvalitāti, ieskaitot plašu kino objektīvu klāstu.

Atomos Ninja V: elastīga uzraudzība un ierakstīšana rediģēšanai gatavos ProRes un DNxHR formātos.

SmallRig ātrās atbrīvošanas kameras rāmis: iebūvētā ar Manfrotto saderīgā ātrās atbrīvošanas sistēma ļauj dažās sekundēs uzstādīt un noņemt kameru no trijkāja vai statīva. 

Nikon EN-EL15b akumulatori : divi uzlādējami litija jonu akumulatori nodrošina, ka jūs vienmēr esat gatavs nofilmēt nākamo ainu.

Sarullēts HDMI kabelis: atbalsta ātrdarbīgu HDMI 2.0 4Kp60 ProRes un RAW ierakstiem ar augstu kadru uzņemšanas ātrumu.

5200 mAh akumulatori: divi akumulatori un ātrs lādētājs ļauj jūsu Atomos uzņemt fotogrāfijas ļoti ilgi.

SmallRig rokturis kameras rāmim : augšpusē piestiprināms rokturis ērtai izsekošanai.

SmallRig Magic Arm: uzstādiet Atomos Ninja V uz kameras rāmja ar Magic Arm skavu.

Plašāka informācija par aparātprogrammatūras atjaunināšanu, kas ļaus atbalstīt Apple ProRes RAW, ir pieejama 2019. gada 27. augusta paziņojumā presei. ‘Nikon izlaiž īpašo 3D LUT N-Log žurnālam un paziņo par RAW videoizvadi Nikon Z 7 un Z 6’. Paziņojumus presei var atrast vietējās Nikon vietnes preses sadaļā.