Nikon Imaging | Latvija | Europe

13-12-2019

NIKON IEPAZĪSTINA AR '#ZCREATORS'

Amsterdama, Nīderlande, 2019. gada 13. decembris – Nikon šodien paziņo par savas globālās #Zcreators kopienas darbības uzsākšanu, ko veido mākslinieki, kuri apgūst jaunas vietas ar Nikon Z sērijas bezspoguļa sistēmu.

Daži no pirmajiem fotogrāfiem, kas Eiropā kļuvuši par #Zcreators, ir Līna Kaisere (Lina Kayser), norvēģu fotogrāfe, kuras specializācija ir savvaļas dzīvnieku attēli; Kalils (Callicles) , franču fotogrāfs, kura galvenā uzmanība ir pievērsta ceļojumiem un arhitektūrai; un Alekss Barcels (Alex Barcella), itāļu fotogrāfs, kurš fotografē iespaidīgas ainavas visā pasaulē.

#Zcreators kopiena ir atvērta visu veidu un visu līmeņu māksliniekiem, kuri izmanto Nikon Z sērijas bezspoguļa sistēmu. Izmantojot atsauces tagu #Zcreators, fotogrāfi un videogrāfi tiek mudināti dalīties ar saturu, padomiem un atziņām, iedvesmojot vienam otru stāstīt stāstus pilnīgi jaunos veidos.

Kopienas pamatā ir tehniskās iespējas, ko sniedz Nikon Z 7, Z 6, Z 50 un NIKKOR Z objektīvi, kas atbalsta novatoriskus stāstījumus, izmantojot satriecošus attēlus un video.

Lai iegūtu papildinformāciju par #Zcreators, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Lūdzu, noklikšķiniet, lai iegūtu sīkāku informāciju par Nikon Z sērijas bezspoguļa sistēmu šeit.

Sekojiet un izmantojiet #Zcreators, lai pastāvīgi atjauninātu informāciju par augošo kopienu un piedalītos tajā.