Nikon Imaging | Latvija | Europe

17-12-2019

RAW VIDEOIZVADE NIKON Z 7 UN Z 6

Londona, Apvienotā Karaliste, 2019. gada 17. decembris: Nikon šodien paziņo, ka Z 7 un Z 6 pilnkadra bezspoguļa kamerām tiks iespējota RAW videoizvade. Reizē ar jauninājumu tiek izlaista aparātprogrammatūra 2.20.

Nikon ir pirmais kameru ražotājs, kas iespējo RAW videoizvadi tieši no pilnkadra bezspoguļa kameras ar HDMI. Kameru Z 7 un Z 6 lietotāji varēs izvadīt 12 bitu RAW video straumi uz Atomos Ninja V ārējo ierakstītāju, kas ir iekļauts Nikon Z 6 pamata video komplektā ¹ ². Video straume tiek ierakstīta kā ProRes RAW, ³ kas saglabā krāsu precizitāti un paaugstina spilgtumu un ēnu detaļas. Videooperatoriem būs iespēja izmantot maksimālu elastību pēcapstrādē, nepalēninot rediģēšanu: ideāli HDR darbplūsmām.

Pēc aparātprogrammatūras 2.20 atjauninājuma lejupielādes RAW videoizvades atbalstu Z 7 un Z 6 kamerām var uzstādīt Nikon servisa centros par maksu EUR 199. Citos gadījumos šis pakalpojums būs bez maksas visām Nikon Z 6 kamerām, kas iegādātas kā daļa no Z 6 pamata video komplekta.

Izcila attēla kvalitāte ir Nikon Z sērijas pamats, un RAW izvades nodrošināšana, izmantojot HDMI, ir galvenais uzlabojums visu līmeņu videogrāfiem. Z sērijas kameras arī turpmāk tiks pielāgotas mainīgajām lietotāju vajadzībām un aparātprogrammatūras atjauninājumos tiks piedāvātas nākamās paaudzes funkcijas.

¹ Gatavojiet savu Z 7 vai Z 6 kameru 12 bitu RAW videoizvadei. Lūdzu, lejupielādējiet aparātprogrammatūras 2.20 atjauninājumu un pēc tam nogādājiet savu kameru Nikon servisa centrā, lai aktivizētu RAW. Tiks piemērota maksa. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo Nikon servisa centru.
Lejupielādējiet Z 7 aparātprogrammatūru 2.20
šeit
Lejupielādējiet Z 6 aparātprogrammatūru 2.20
šeit
Atrodiet savu Nikon servisa centru 
šeit

² Lai Atomos Ninja V ārējie ierakstītāji būtu savietojami ar Nikon RAW video, arī tiem var būt nepieciešama aparātprogrammatūras atjaunināšana. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet Atomos vietni.
³ ProRes RAW ir RAW video formāts, kuru 2018. gadā izstrādāja Apple Inc.
⁴ Ja jūsu Z 6 tika iegādāta kā daļa no Z 6 pamata video komplekta un tai vēl nav iepriekš instalēta RAW videoizvades atbalsta, tuvākais Nikon servisa centrs to instalēs bez maksas. Nepieciešams pirkuma apliecinājums.Lai iegūtu plašāku informāciju par Nikon godalgotajiem produktiem, lūdzu, apmeklējiet vietni www.europe-nikon.com