Nikon Imaging | Latvija | Europe

07-01-2020

RADIET SAVU LABĀKO DARBU AR PILNĪGI JAUNO NIKON D780

Londona, Lielbritānija, 2020. gada 7. janvāris. Šodien Nikon iepazīstina ar augstas veiktspējas DSLR, nodrošinot fotogrāfiem visu, ko viņi vēlas no pilnkadra kameras — un vēl vairāk. Uzticams partneris drosmīgiem radītājiem, ar D780 iespējams uzņemt fotogrāfijas vai video ar vienādu izcilību.

Izturīgā D780 ir aprīkota ar ātru, īpašu Hybrid-AF sistēmu uzņemšanai tiešā skata režīmā un ātru, jaudīgu 51 punkta fāzes noteikšanas AF sistēmu uzņemšanai skatu meklētāja režīmā. Fotografējot tiešā skata režīmā, fotogrāfi un videooperatori bauda tās pašas AF sistēmas priekšrocības, kas atrodamsa atzītajā Nikon Z 6 bezspoguļu kamerā. Lietotāji var fiksēt sejas izteiksmes ar acu noteikšanas AF un izmantot neliela apgaismojuma AF, kas nodrošina uzticamu objekta kvalitātes iegūšanu līdz -6 EV. Fotografējot ar skatu meklētāja funkciju, fotogrāfiem irpriekšrocības no izcilās izsekošanas veiktspējas un ātras pārslēgšanās starp uzlabotajiem AF režīmiem.

Lielais sērijveida uzņemšanas ātrums palielina šīs kameras daudzpusību: līdz 7 kadriem/s fotografēšanai skatu meklētājā un 12 kadriem/s bezskaņas uzņemšanai tiešā skata režīmā. Pie citām ievērojamām funkcijām pieder izcilais maksimālais aizvara ātrums 1/8000 s, kas fotogrāfiem ļauj brīvi sinhronizēt ar Nikon Speedlight zibspuldzēm. Vai arī viņi var pagarināt laiku līdz 900 s, kas ir lieliski piemērots dramatiska apgaismas un nakts ainavu fotografēšanai.

Videooperatoriem patiks videoierakstu kvalitāte, ko viņi var iegūt ar D780 palīdzību. Kamera izmanto savu 6K attēla sensora izšķirtspēju, lai iegūtu īpaši augstas izšķirtspējas 4K/UHD videoierakstus ar ātrumu 30p/25p/24p ar nulles apcirpšanas koeficientu. Videogrāfi var izmantot arī ārēju video ierakstītāju, lai ierakstītu bagātīgus HLG HDR videoierakstus, kurus var parādīt ar atbilstošu televizoru vai monitoru.

Nikon D780 | 1/1250 sek. | f/5,6 15 mm | ISO 4000 | AF-S FISHEYE NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED

Nikon D780 | 1/3200 sek. | f/2,0 50 mm | ISO 200 | AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

Robert Harmon, Nikon UK Senior Commercial Planning Manager, komentē: "Daudziem fotogrāfiem patīk DSLR, un viņi ir gaidījuši tādu modeli kā D780. Ja esat DSLR cienītājs un vēlaties uzņemt video, kā arī fotoattēlus, šis ir ideāls risinājums. Ja vēlaties izpētīt bezspoguļu sistēmu, mums ir arī Z sistēma! Neatkarīgi no tā, kura sistēma aizrauj attēlu veidotājus, mēs priecājamies piedāvāt daudzpusību, kas ļauj viņiem radīt bez ierobežojumiem."

Galveno funkciju kopsavilkums

SKATU MEKLĒTĀJS AF. 51 punkta fāzes noteikšanas AF sistēma ir jutīga līdz -3 EV. Jūs iegūstat augstākās klases attēla izsekošanas iespējas un ātru pārslēgšanos starp uzlabotajiem AF režīmiem.
AF TIEŠAJĀ SKATĀ. 273 punktu hibrīda AF sistēma ir jutīga līdz -4 EV vai līdz -6 EV vāja apgaismojumā AF.¹ Acu noteikšanas AF ir pieejams, uzņemot fotogrāfijas.
SĒRIJVEIDA UZŅEMŠANAS ĀTRUMS LĪDZ 12 KADRIEM/S. Fotografējiet ar ātrumu līdz 7 kadriem/s ar AF/AE vai līdz 12 kadriem/s režīmā Silent Live View Photography (bezskaņas uzņemšana tiešajā skatā). Lietotāji iegūst pilnas izšķirtspējas attēlus, pat uzņemot forogrāfijas RAW formātā.
OPTISKAIS SKATU MEKLĒTĀJS UN ATLOKĀMAIS SKĀRIENEKRĀNS. 0,70x optiskais skatu meklētājs nodrošina plašu redzes lauku un 100% pārklājumu. Atlokāmais 2359 tūkstošu punktu šķidro kristālu displeja (LCD) ekrāns piedāvā skārienaizvara atbrīvošanu un AF.
IZCILA ATTĒLA KVALITĀTE. F savienojuma objektīvi. 24,5 MP pilnkadra CMOS sensors. EXPEED 6 attēlu procesors. Tas pats 180K pikseļu RGB sensors un uzlabotā sižetu atpazīšanas sistēma kā D850.
ĪPAŠI PLAŠŠ ISO DIAPAZONS. D780 lepojas ar plašāku ISO diapazonu nekā atzītā D850. Strādājiet ar ISO 100–51200, paplašināms līdz 204800 un līdz ISO 50.
PILNKADRA DSLR VIDEO. Uzņemiet īpaši augstas izšķirtspējas 4K/UHD videoierakstus ar ātrumu 30p/25p/24p ar nulles apcirpšanas koeficientu. Ierakstiet N-Log žurnālā vai uzņemiet bagātīgus Hybrid Log Gamma (HLG) videoierakstus.
RADOŠĀ BRĪVĪBA. Kamerā iebūvētais ierakstīšanas intervāls. 2 MP fotogrāfijas ar 120 kadriem/s. Kameras iekšējā digitalizācijas izvēlne. Un vēl daudz kā cita.
ĀTRA ATTĒLU PĀRSŪTĪŠANA. Kameras ātrgaitas datu pārsūtīšanas iespējas un bezvadu savienojums ļauj ērti izvietot savus attēlus. Un SnapBridge ļauj lietotājiem koplietot JPEG un RAW failus ar jebkuru viedierīci.

¹ Kad uzņemat ar objektīvu, kuram maksimālais apertūras atvērums ir — f/2 vai lielāks.