Nikon Imaging | Latvija | Europe

07-01-2020

SASNIEDZIET NEAIZSNIEDZAMO AR JAUNO COOLPIX P950 IZCILO TĀLUMMAIŅU

Londona, Lielbritānija, 2020. gada 7. janvāris. Nikon papildina savu iespaidīgo pusprofesionālo kameru klāstu ar COOLPIX P950, kas lepojas ar iespaidīgu 83x optisko tālummaiņu. Šī izturīgā, izcilā tālummaiņas kamera atjaunina COOLPIX P900 ar virkni pieprasīto funkciju, kas ievērojami atvieglo attālinātu objektu ļoti detalizētu attēlošanu — satriecošus tuvplāna attēlus un 4K video ar pārsteidzošu asumu.

Lielais uzņemšanas attālums padara COOLPIX P950 par ideālu fotoaparātu tiem, kuri vēlas fotografēt putnus vai savvaļas dzīvniekus, vai ir dedzīgi lidmašīnu novērotāji. 83x optiskā tālummaiņa piedāvā fokusa garuma diapazonu 24–2000 mm¹, savukārt 166x Dynamic Fine Zoom tālummaiņa digitāli paplašina maksimālo apmēru līdz neticamiem 4000 mm².

Savvaļas dzīvnieku vai putnu fotogrāfi, kas fotografē rītausmā vai krēslā, iegūst lieliskus rezultātus, pateicoties spilgtajam NIKKOR objektīvam ar plašu f/2,8 maksimālo apertūras atvērumu. Attēla kvalitāte ir asa, pat fotografējot ar lielu tālummaiņu. Videooperatori var ierakstīt elpu aizraujošus 4K videoierakstus ar teju netveramiem objektiem, un fotoaparāta lietotāji filmēšanas laikā var pielāgot galvenos ekspozīcijas iestatījumus, kas ir ideāli piemērots mainīgā apgaismojumā. COOLPIX P950 atbalsta arī RAW  formāta (NRW) attēlu uzņemšanu, lai fotoaparāta lietotāji varētu maksimāli izmantot uzlabotās apstrādes/rediģēšanas programmas. Un pilna izmēra zibspuldzes pieslēgvietā var piestiprināt Nikon piederumus, piemēram, mikrofonus vai okulārus.

Nikon UK Commercial Planning Manager Gabriela Januario komentē: "COOLPIX P950 ir ar funkcijām bagāts COOLPIX P900 atjauninājums, kas mainīja jaudīgās tālummaiņas kameru tirgu ar savu 83x optisko tālummaiņu. Šī jaunā kamera saglabā iespaidīgu sava priekšgājēja tālummaiņas diapazonu un pievieno daudzas funkcijas, kuras cilvēki ir lūguši, tajā skaitā: 4K video, RAW atbalstu un pieslēgvietas piederumiem. Tas ir lielisks papildinājums Nikon jaudīgās tālummaiņas kameru saimei: atkarībā no viņu vēlmēm cilvēki var izvēlēties starp 83x optisko tālummaiņu un COOLPIX P1000 pārsteidzošo 125x optisko tuvinājumu."

Galveno funkciju kopsavilkums

Neticama tālummaiņa. 83x optiskā tālummaiņa (24–2000 mm) un 166x Dynamic Fine Zoom tālummaiņa (4000 mm).¹ ²
Gaišs NIKKOR objektīvs. Ar f/2,8 maksimālo apertūras atvērumu un Super ED stiklu, lai palīdzētu samazināt deformācijas pie lielas tālummaiņas.
Izcili attēli. 16 MP no aizmugures izgaismotais CMOS sensors, ātrs EXPEED attēlu procesors un divkāršās noteikšanas optiskā vibrāciju samazināšana.
RAW atbalsts. Saglabājiet un eksportējiet nesaspiestus RAW (NRW) attēlus apstrādes/rediģēšanas programmās.
4K video. Viegli ierakstiet stereo 4K/UHD 30p videoierakstus vai pilnas augstas izšķirtspējas (1080p) video ar kadru uzņemšanas ātrumu līdz 60p. Filmēšanas laikā ierakstiet stereo skaņā un manuāli pielāgojiet galvenos ekspozīcijas iestatījumus.
Kamerā iebūvētais ierakstīšanas intervāls. Ierakstiet aptuveni 10 sekunžu garus intervāla video, kuri tiek atskaņoti ar ātrumu 25 vai 30 kadri/s.
Atlokāms šķidro kristālu displeja (LCD) ekrāns. Spilgtais 3,2 collu 921 tūkstoša punktu šķidro kristālu displeja ekrāns ir nolokāms un pagriežams gandrīz jebkurā virzienā.
Skaidrais elektroniskais skatu meklētājs. Liels 0,39 collu 2360 tūkstošu punktu OLED elektroniskais skatu meklētājs ar acu sensoru.
Vienmērīga tālummaiņas vadība. Lielais rokturis, tālummaiņas vadība objektīva sānā un ātrās atiestates tālummaiņas poga nodrošina vienmērīgu vadāmību.
SnapBridge. Sinhronizējiet fotoattēlus ar savu viedierīci vai izmantojiet to attālinātai fotogrāfiju uzņemšanai.
Pilna izmēra zibspuldzes pieslēgvieta. Pievienojiet Nikon piederumus, piemēram, Speedlight zibspuldzes un mikrofonus. Vai arī izmēģiniet Nikon DF-M1 sarkanā punkta reflekso stiklu — salokāmo okulāru, kas palīdz izsekot pat ātri lidojošiem putniem.

Saderība ar lietotni SnapBridge

Lai Nikon lietotni SnapBridge sistēmā iOS vai Android varētu izmantot ar šo fotoaparātu, lietotne ir jāinstalē saderīgā viedierīcē.

¹ 35 mm ekvivalents.
² Dynamic Fine Zoom tālummaiņas palielinājums tiek aprēķināts, ņemot vērā maksimālo optiskās tālummaiņas platleņķa pozīciju.