Nikon Imaging | Latvija | Europe

07-01-2020

DIVI IZCILI TELEFOTO TĀLUMMAIŅAS OBJEKTĪVI

Londona, Lielbritānija 2020. gada 7. janvāris.: Nikon iepazīstina ar diviem jauniem profesionāliem telefoto tālummaiņas objektīviem. AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR DSLR kamerām un NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S Nikon Z bezspoguļa kamerām. Šie izturīgie telefoto tālummaiņas objektīvi paceļ latiņu ieved objektīvu dizainiem, nodrošinot labāku optisko veiktspēju, kas ir līdzvērtīgs fiksēta fokusa objektīva sniegumam.

Fotografējot sporta pasākumos vai naktī ārā, AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR izceļas ar izcilu izšķirtspējas jaudu un AF veiktspēju. Šis ievērojamais objektīvs iezīmē arī ļoti gaidītā fokusa garuma diapazona īstenošanu. Tagad DSLR fotogrāfiem, kuri vēlas fotografēt ar 300 mm, vairs nav jāizmanto tikai viens fokusa garums. Viņiem arī nav jāriskē ar optisko veiktspēju, izmantojot tālummaiņas objektīvu ar pievienotu telepārveidotāju.

Gaišais, pilnkadra NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S ir otrais izlaistais objektīvs no Nikon bezspoguļu "objektīvu klāsta". Neatkarīgi no tā, vai fotografējat sporta notikumus, pasākumus vai reportāžas, šis S līnijas telefoto tālummaiņas objektīvs ir piemērots fotogrāfiju un video uzņemšanai jebkurā situācijā. Fokusēšana notiek ātri, vienmērīgi un bez skaņas. Asums ir izcils visā kadrā — pat fotografējot ar visplašāko apertūras atvērumu. Uzņemot video, fokusa garuma nobīde fokusējot ir samazināta līdz minimumam.

Lai sasniegtu optisko veiktspēju, abos šajos augstākās kvalitātes objektīvos tiek izmantots Nikon jaunais SR stikls, kā arī ED stikls, lai novērstu krāsu aberāciju. Tā rezultātā ievērojami ir samazināta krāsu interference un kompensēta grūtāk kontrolējamā zilā gaisma (īsa viļņa garuma spektrs). Attēli ir asāki nekā jebkad agrāk, un kontrasts ir izcils.

Nikon D5 | 1/800 sek. | f/2,8 300 mm | ISO 4000 | AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR

Nikon Z 7 | 1/1250 sek. | f / 2,8 200 mm | ISO 200 | NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S

Robert Harmon, Nikon UK Senior Commercial Planning Manager, komentē: "Ar visu laiku modernākajiem Nikon tālummaiņas objektīvu optiskajiem dizainparaugiem šīs jaunās telefoto tālummaiņas nosaka jaunu etalonu objektīva veiktspējai. Nikon viedā ergonomika un kārtīgais blīvējums pret laikapstākļu iedarbību pabeidz attēlu: neatkarīgi no tā, ko fotografējat, jūs būsit gatavs iet tālu."

AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR

Profesionāls F savienojuma telefoto tālummaiņas objektīvs. Aptver daudzpusīgo 120–300 mm fokusa garuma diapazonu ar nemainīgu f/2,8 maksimālo apertūras atvērumu.
Vienmērīgs, precīzs AF. Veiktspēja, kas ir līdzvērtīga fiksēta fokusa objektīvam, seko objektiem, kas kustas ātri vai neparedzami. Elektromagnētiskā diafragma nodrošina precīzu ekspozīciju, fotografējot ar lielu kadru uzņemšanas ātrumu.
Uzlabots optiskais dizains. 25 elementi 19 grupās ar Nikon ED stiklu un SR stiklu, kā arī ARNEO un Nanokristālu pārklājumiem. Ir novērsta krāsu aberācija, koma, dubultošanās un uzplaiksnījums.
Izcila VR. Nikon vibrāciju samazināšana (VR) nodrošina četru pozīciju izmantošanas priekšrocības pat tad, ja telepārveidotājs ir aktīvs.
Slavenā Nikon ergonomika. Piešķiramo funkciju pogas, vienmērīga pārslēgšanās starp horizontālo un vertikālo orientāciju un daudz kas cits.
Iebūvēta trijkāja pamatne. Vērsta pret objektīva priekšpusi optimālam līdzsvaram un ērtākai pārvadāšanai.
Izturīgs korpuss. Izturīgā konstrukcija un kārtīgais blīvējums ļauj šo objektīvu izmantot lauka apstākļos jebkuros laikapstākļos.

NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S

Profesionālās klases Z savienojuma telefoto tālummaiņas objektīvs. Aptver daudzpusīgo 70–200 mm fokusa garuma diapazonu ar nemainīgu f/2,8 maksimālo apertūras atvērumu.
Lieliska veiktspēja. Asums un kontrasts ir izcili visā kadrā. Fokusēšana notiek vienmērīgi, ātri un bez skaņas.
Uzlabots optiskais dizains. 21 elementi 18 grupās ar Nikon ED stiklu un SR stiklu, kā arī pretatspīdumu ARNEO un Nanokristālu pārklājumiem. Ir novērsta krāsu aberācija, koma, dubultošanās un uzplaiksnījums.
Gatavs video uzņemšanai. Fokusa garuma nobīde ir samazināta līdz minimumam, un stabila apertūras atvēruma kontrole nodrošina dabiskas eksponētība izmaiņas visā ainā.
OLED objektīva informācijas panelis. Varat ātri apstiprināt apertūras atvērumu, fokusa attālumu, precīzu fokusa garumu, ISO un asuma dziļumu tieši objektīvā.
Fn poga. Objektīva pogai Fn var piešķirt 21 atšķirīgu funkciju, no AF fiksatora līdz mērīšanai, vairākkadru uzņemšanai un vēl.
Uzticams palīgs: izturīgs, kompakts korpuss ar pastiprinātu blīvi aizsardzībai pret putekļiem un mitrumu.