Nikon Imaging | Latvija | Europe

12-02-2020

IZŠĶIROŠS SPĒKS. ĀTRĀKA DARBPLŪSMA. ABSOLŪTA UZTICAMĪBA. NIKON D6.

Londona, Apvienotā Karaliste, 2020. gada 12. februāris: Šodien Nikon iepazīstina ar jauno izcilo DSLR: D6. Sākot ar jaunākajām ziņām un beidzot ar starptautisko sportu, šī fenomenālā pilnkadra kamera atbilst to profesionāļu prasībām, kuri negrib neko atstāt nejaušības ziņā.

Ar Nikon jaudīgāko AF sistēmu un ātrajiem kameras savienojumiem reālā laika attēlu pārsūtīšanai D6 ļauj profesionāļiem radīt un piegādāt bez ierobežojumiem. Jaunais AF dzinējs ir ātrāks nekā jebkad agrāk. 105 atlasāmu krustveida sensoru izkārtojums ar 1,6x lielāku blīvuma aptvērumu nekā D5 ieved precizitāti jaunā līmenī, ar nepārspējamu izsekošanas veiktspēju pat vissarežģītākajos iedomājamajos apgaismojuma apstākļos un nākamā līmeņa objekta ieguvi. Palielināts atlasāmo grupas apgabala AF modeļu klāsts ļauj lietotājiem optimizēt AF iestatīšanu jebkuram darbam un iegūt tīrākus darbības kadrus.

Kameras savienojumi nodrošina ātrāko pārsūtīšanas ātrumu šajā klasē, un uzņemšanas laikā tas nesamazinās. Pilnveidotas darbplūsmas piedāvā vairāk iespēju, kā atlasīt un noteikt prioritāti svarīgākajiem kadriem pārsūtīšanai, dodot fotogrāfiem priekšrocības situācijās, kad svarīga ir katra sekunde. Kameras augstas izšķirtspējas displeji tagad piedāvā uzlabotu redzamību un lasāmību, un D6 saglabā izturīgo korpusu, kas D5 padarīja par viennozīmīgu favorītu profesionāļu vidū.

Nikon D6 | 1/1000 sek. | f/2,8 14 mm | ISO 6400 | AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED

Nikon D6 | 1/2000 sek. | f/2,8 400 mm | ISO 3200 | AF-S NIKKOR 400mm f/2.8E FL ED VR

Nikon UK komerciālās plānošanas nodaļas pagaidu vadītājs Roberts Hermons (Robert Harmon): “D6 ir fenomenāla Nikon D5 pēctece. Jaunais Nikon flagmanis pārspēj savu pirekšgājēju ar nozares vadošo AF un daudzpusīgu savienojamību. Jūs nevarat kontrolēt darbību, apgaismojumu vai vidi. Bet jūs varat kontrolēt D6, un šī DSLR nodrošinās neticamus svarīgāko mirkļu kadrus - bez neveiksmēm.”

 

Galveno funkciju kopsavilkums

Nozares vadošais 105 lauku AF. 105 atlasāmi krustveida sensori ar AF jutīgumu līdz -4,5 EV centrālajā fokusa punktā un -4 EV visos pārējos punktos. Grupas apgabala AF ar vairāk pielāgotiem iestatījumiem nepārspējamai izsekošanai. Uzlabota ainas atpazīšanas sistēma nākamā līmeņa objekta iegūšanai.
Iemūžiniet uzvaru nesošo sitienu. D6 ļauj lietotājiem definēt fokusa sākuma punktu, kad tiek fotografēts automātiskā apgabala AFrežīmā, un, izmantojot automātiskā apgabala AF vai 3D paredzēšanu, piešķir prioritāti fokusēšanai uz objekta acīm.
Izcila attēla kvalitāte. F savienojuma objektīvi. 20,8 MP pilnkadra CMOS sensors. EXPEED 6 attēlu procesors. 180K pikseļu RGB sensors. Plašs ISO 100–102400 diapazons, paplašināms līdz ISO 3 280 000 un līdz pat ISO 50.
Ātri kameras savienojumi. Wi-Fi, Bluetooth un iebūvēta GPS funkcijas. Kameras LAN vads atbalsta 1000BASE-T standartu un sasniedz par apm. 15% ātrāku komunikāciju nekā atzītajai D5.
0,72x optiskais skatu meklētājs ar OLED elementiem. Bez kavēšanās ļauj precīzi apstiprināt plašā redzes laukā. Skatu meklētājā tiek parādīti rotācijas un augstuma indikatori.
Vienkāršota darbplūsma. Vairāk veidu, kā pārbaudīt, atlasīt un pārsūtīt svarīgākos kadrus, izmantojot aso un precīzo 3,2 ” skārienjutīgo monitoru. Pārsūtot attēlus uz datoru, izmantojot LAN vadu vai kameras Wi-Fi savienojumu, svarīgākos kadrus var pārvietot rindas priekšgalā.
Universāli karšu sloti. Divu karšu slotos var ievietot XQD un CFexpress kartes — visātrākās šodien pieejamās kartes. Izmantojiet lielo lasīšanas, rakstīšanas un pārsūtīšanas ātrumu.
Ergonomiski pilnveidojumi. Lielākas izšķirtspējas displeji piedāvā uzlabotu redzamību un lasāmību. Galvenie porti ir viegli pieejami, pat uzņemot ar pievienotu bezvadu raidītāju.
Izturīgs un drošs. Izturīgais korpuss ir gatavs jebkurai videi, un D6 ir saderīga ar uzticamajām Kensington slēdzenēm.