Nikon Imaging | Latvija | Europe

12-02-2020

DIVI JAUNI NIKKOR Z OBJEKTĪVI PIEVIENOJAS NIKON Z SAIMEI

Londona, Apvienotā Karaliste, 2020. gada 12. februāris: Šodien Nikon iepazīstina ar diviem jauniem NIKKOR Z objektīviem: īpaši plata leņķa NIKKOR Z 20mm f/1.8 S un NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR telefoto tālummaiņu. Abi objektīvi ātri, klusi un vienmērīgi fokusējas un ir labi noblīvēti pret putekļiem un mitrumu.

NIKKOR Z 20mm f/1.8 S papildina Nikon Z augstas veiktspējas S-line f/1,8 objektīvu saimi. Šis dzidrais, īpaši platais 20 mm fiksēta fokusa objektīvs ir aizraujoša izvēle plata leņķa fotoattēliem. Uzlabota optika, platais Z savienojums un f/1,8 noapaļotais apertūras atvērums ar 9 ziedlapiņām nodrošina satriecošus rezultātus jebkādā apgaismojumā. Asums ir izcils no vienas malas līdz otrai, un tas ir ārkārtējs tuvos attālumos, pateicoties minimālajam fokusa attālumam, kas ir tikai 0,20 m. ED stikls un Nikon pretatspīdumu Nanokristālu pārklājums novērš dubultošanos un uzplaiksnījumu - neatkarīgi no uzņemšanas apstākļiem šis bezspoguļa objektīvs uztvers vairāk.

NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR pievienojas Nikon Z saimei kā ideāls ceļojuma objektīvs, ar kura palīdzību var uzņemt bagātīgi detalizētus fotoattēlus un video. Kā viena no kompaktākajām telefoto tālummaiņām, kāda šodien pieejama, tas ir viegli ieliekams mazākās fotosomās. Lielais Z savienojums nodrošina unikālu dizainu, kas lielākus objektīva elementus novieto aizmugurē — nodrošinot izcilu līdzsvaru un vadāmību. Optiskais dizains nodrošina asus attēlus ar spilgtām krāsām un dziļu kontrastu, uzņemot ar vislielāko apertūras iestatījumu vai izmantojot telefoto. Videooperatori var ierakstīt skaistus pilnkadra videoierakstus, pateicoties uzlabotajai NIKKOR optikai, kas vislabāk izmanto Nikon Z kameras izcilo attēla kvalitāti.

Nikon UK komerciālās plānošanas nodaļas pagaidu vadītājs Roberts Hermons (Robert Harmon) sniedz komentāru: “Šie jaunie NIKKOR objektīvi Nikon Z sistēmai piešķir vēl populārākus fokusa garumus. Neatkarīgi no tā, vai tiek uzņemti fotoattēli vai video, šaurās telpās vai dabā, attēlu veidotājiem tagad ir vēl vairāk iespēju reaģēt uz situāciju ar nepieciešamajiem radošajiem rīkiem.”

Plašums un brīvība. NIKKOR Z 20mm f/1.8 S

Gaišs f/1,8 īpaši plata leņķa objektīvs bezspoguļa kamerām. Fenomenāli ass no malas līdz malai un izcils vājā apgaismojumā.
Neticams asums. Fantastisks asums, kas tikai uzlabojas, tuvinot objektu. Minimālais fokusa attālums 0,20 m ļauj fotogrāfiem kontrolēt kadru no tuvplāna līdz bezgalībai.
Skaists bokē. Ar uzlaboto optisko dizainu jūs iegūstat izsmalcinātus zvaigžņu staru efektus un dabiska izskata bokē.
Skaidri, izteiksmīgi attēli. ED stikls un asfēriskie lēcas elementi koriģē krāsu aberācijas, un Nikon pretatspīdumu Nanokristālu pārklājums novērš dubultošanos un uzplaiksnījumus.
Gatavs video uzņemšanai. Fokusēšana notiek ātri, vienmērīgi un klusi. Skata leņķa nobīde ir samazināta līdz minimumam.
Pasargāts no laikapstākļu iedarbības. Visas objektīva stobra kustīgās daļas ir noblīvētas pret putekļiem un mitrumu.

Visiem jūsu ceļojumiem. NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR

Īpaši kompakta telefoto tālummaiņa. Pilna kadra objektīvs bezspoguļa kamerām ar diapazonu no 24–200 mm platleņķa līdz telefoto tālummaiņai.
Gatavs ceļojumiem. Sver tikai 570 g un ir viegli ieliekams mazākās fotosomās. Tālummaiņas bloķēšanas slēdzis ļauj objektīvam palikt bloķētam, kad tas atrodas somā.
Asi tuvplānu attēli. Minimālais fokusa attālums ir tikai 0,5 m pie 24 mm un 0,7 m pie 200 mm.
Izcils filmēšanai. Autofokuss ir īpaši kluss. Ir samazināta gan skata leņķa nobīde, gan fokusa nobīde tālummaiņas laikā.
Skaidri, izteiksmīgi attēli. Asfērisks ED stikls un asfēriski lēcas elementi nodrošina minimālu deformāciju visā tālummaiņas diapazonā. Nikon ARNEO pārklājums novērš dubultošanos un uzplaiksnījumus, iegūstot skaidrākus attēlus.
Aizsardzība pret putekļiem un ūdens pilieniem. Objektīvs ir noblīvēts pret putekļiem un mitrumu. Fluora pārklājums efektīvi nodrošina aizsardzību pret putekļiem un netīrumiem, nemazinot attēla kvalitāti.