Nikon Imaging | Latvia | Europe

08-04-2020

NIKON ATBILDE UZ COVID-19

Saistībā ar to, ka mums nākas piedzīvot iepriekš vēl nebijušus apstākļus, ko visā pasaulē ir izraisījusi Covid-19 pandēmija, mēs vēlētos apliecināt, ka mūsu apkalpoto klientu, darbinieku un sabiedrības veselība un drošība joprojām ir mūsu galvenā prioritāte.

Rūpīgi kontrolējam situāciju un sekojam līdzi katras valsts valdības norādēm. Saskaņā ar amatpersonu paziņojumiem esam veikuši pasākumus visā Eiropā, lai, ja nepieciešams, varētu īstenot biroju slēgšanu un attālinātā darba stratēģijas. Daļa no pakalpojumu nodaļas personāla šajā laikā strādās ārpus biroja, lai ierobežotu inficēšanās risku, kas savukārt ietekmēs mūsu nodrošinātos ikdienas remonta pakalpojumus.

Tādēļ, ja remonts nav steidzīgs, mēs iesakām nesteigties ar sava aprīkojuma nosūtīšanu, kamēr veicam attiecīgos piesardzības pasākumus, ņemot vērā to, ka nevarēsim nodrošināt ierasto pakalpojumu līmeni. Tomēr remonts joprojām būtu nepieciešams, tādēļ, lūdzu, nosūtiet aprīkojumu tā izplatītājam.

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām un esam pateicīgi par jūsu sapratni laikā, kad pārskatām un risinām pašreizējo situāciju. Uz zvaniem un e-pastiem mēs atbildam kā parasti, tādēļ, ja jums ir kādas neskaidrības, droši nevilcinieties ar mums sazināties. Līdzko situācija mainīsies, mēs turpināsim jums sniegt jaunāko informāciju. Ja vēlaties sazināties ar kādu no atbalsta komandas, apmeklējiet https://www.nikonimgsupport.com/eu/BV_contact_information

Tā kā neskaidrības attiecībā uz ražošanu un loģistiku joprojām pastāv, pastāvīgi nodrošināsim jaunāko informāciju par preču piegādi un pakalpojumiem. Ik dienu pārskatām savas darbības nepārtrauktības plānu, lai nodrošinātu pēc iespējas pastāvīgāku pakalpojumu līmeni.

Eiropā Nikon komanda neapšaubāmi ir jūsu rīcībā. Aicinām ikvienu turpināt veikt nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai šajā laikā saglabātu drošību un parūpētos cits par citu. Visi esam vienoti šajā situācijā.